محل تبلیغات شما

در سال 1965، آقای لطفیزاده، معلم دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، فقط به این دلیل که مقاله ای در مورد پخش مجدد کرکی منتشر کرد. از آن نقطه به جلو، بسیاری از نقاط زیاد و نقاط ضعف و ثروت از منطق کرکی وجود دارد. اساسا، منطق کرکی شبیه شیوه ای است که در آن افراد منطق و سودمندی را اعمال می کنند. چند مدل اساسی می تواند منطق کرکی را آشکار و ساده بیان کند. به عنوان مثال، یک روز گرم درخشان از یک روز گرم درک می شود؟ لبه برای افرادی که تشخیص دهند گرم و گرم هستند، بر لبه افراد در احساس دما و تاثیر زمین در اطراف فرد متکی است.

 

هیچ دماسنجی وجود ندارد که نشان دهد که درجه حرارت 39.9 درجه سانتیگراد است و 40 درجه سانتیگراد داغ است. این مدل علاوه بر توسعه یافته است. در مورد فردی که در سیبری زندگی می کند، درک متفاوتی از فردی که در عراق زندگی می کند با فردی زندگی می کند که در عراق زندگی می کند. بدیهی است که تنظیمات فصل نیز نباید نادیده گرفته شود. یک روز پر سر و صدا در اواسط سال یک درجه حرارت غیر منتظره در مقایسه با یک روز گرم در زمستان است. بنابراین از نظر جمعیت عمومی، این تمرکز با گروه بندی چند روز به عنوان یک روز گرم شناخته شده است. هر دمای خاصی که بخشی از این مجموعه است، نزدیک بودن آن به ارزش متوسط ​​است.

 

یک ایده مشابه می تواند برای چیزهای مختلف مانند مسیر، سرعت و قد شما استفاده شود. به عنوان مثال، ما در مورد افرادی که داریم، می بینیم. در صورتی که طول قد 1000 نفر را ترسیم کنیم، این طرح به شکل اولیه شبیه شکل 2 خواهد بود. ما از این نمودار برای سفارش دادن طول کوتاه، بلند و متوسط ​​استفاده می کنیم. در صورتی که ما قانون شدید را با این موضوع اعمال کنیم، هر کس کوتاه تر از 160 سانتیمتر است، کوتاه است و در صورتی که 180 سانتیمتر بلندتر باشد، در این صورت خطوط ما شباهت به نمودار دوم شکل 2 خواهد بود. فردی که 165 سانتیمتر قد داشته باشد، دستور داده می شود؟ اکثر اوقات، به جای دستورالعمل های دقیق، افراد با استفاده از منطق دقیق و تصحیح شده به عنوان منطق کرکی استفاده می کنند. منطق کرکی از مجموعه ها و مقادیر افراد از این مجموعه ها استفاده می کند. 4، شکل 2. این انباشتها پوشیده شده است بنابراین فردی که 165 سانتیمتر قد دارد عملا از طبقه کارگر (افراد کوتاه) است، در عین حال در یک مجموعه بلند (افراد بلند). تنظیمات کرکی نوع دیگری از دیجیتال سازی را فراهم می کند نمودار 3 دیجیتالی با اهداف بالا در مشخص کردن قد افراد، دقیق مورد نیاز است. بنابراین برای اینکه به چه علت، یک فرد یک روش منطقی کرکی را انتخاب می کند، نه یک دقت نمایش داده شده؟ esponse ساده بودن علم و سادگی یادگیری ظرفیت های آن است.

 

طرح کلی

 

به احتمال زیاد شما به طور معمول شنیده اید که کامپیوتر یک صفر و یک منطق را دنبال می کند. با توجه به این منطق، همه چیز معتبر یا نادرست است، وجود دارد یا نه. در هر صورت، اینشتین می گوید: "به رغم این واقعیت که دستورالعمل حساب (سبک قدیمی) با واقعیت ها شناسایی می شوند، آنها نمی دانند و، جایی که مطمئن هستند، نمی توانند به دنیای واقعی اشاره کنند." هنگامی که ما در مورد واقعیت و یا فریبکاری از شگفتی ها و مقالاتی که در واقعیت واقعی هستند بحث می کنیم. تصویر برداری اینشتین از عدم معیارهای منطق سنتی در علم را مدیریت می کند. در نتیجه، ما می بینیم که امکان نسبیت ایجاد و ایجاد می کند. در این مقاله، ما نیاز به سرعت درک منطق کرکی. مبنایی که جهان را نه واقعیت واقعی و نه یکپارچه می بیند، در عین حال در محدوده کمینه ای از حقیقت است و به طور گسترده در استدلال های ساختگی استفاده شده است.

ادامه دارد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
برندینگ ADMIRAL کارت استخر رول بنر خام | فروش بنر ایرانی | قیمت بنر ایرانی | بنر با کیفیت وبلاگ رسمی محمد نوزادی(پارسا) وبسایت رسمی ماکویی صفحه اصلی استاد حسن امامی دانلود فایل حق