محل تبلیغات شما

شیرهای صنعتی بخش دوم

 

 

چند تست می تواند جریان را به عنوان یک شیر کنترل کند، بعضی دیگر می توانند جریان را مستقیما مربع کنند و مجموعه ای از چارچوب های مخرب کار می کنند و چندین مایعات با وزن زیاد. درک این تمایز و این که چگونه آنها بر نمایشگاه آتشفشان ها و یا استفاده از آنها تأثیر می گذارد، استفاده و استفاده از سخت افزار ضروری است.

 

چهار ساختار اصلی برای کنترل جریان در طرح volos وجود دارد:

 

1 - یک ورق یا توپ را داخل یا در معرض شیر قرار دهید (به عنوان مثال، سوزن زمین یا سلاح والیبال)

 

2. برش یک صفحه سطح، بشکه ای یا دایره ای روی یک شیر (به عنوان مثال ورود و خروجی)

 

پلاگین 3. پیچ و تاب و یا منحنی در اطراف قطب بیش از فاصله دریچه در سراسر (به عنوان مثال، پروانه یا توپ volvo) شناور

 

4. حرکت آیتم سازگار به جریان (به عنوان مثال، فاصله واضح)

 

هر کدام از اینها آینده است. الف) BODY ب) بالا (BONNET) ج) محور (STEM) د) ACTUATOR e) بسته بندی ج) SEAT g) DISK (Body) پوسته نیز دامنه اساسی وزن در یک رول نامیده می شود. این قطعه از پشم گوسفند بخش عمده ای از بسته نرم افزاری است به رغم این واقعیت است که این قسمت اصلی اسکلت است که قطعات را به هم متصل می کند. بدن وزن گردش ضروری در volvo است، که مخالف خط ارتباط با وزن مایع است. خطوط اطلاعات و عملکرد مانند پیچ ​​و مهره ها، پیچ ها، پیچ ها و مفاصل هستند.

 

بدن یا غیر قابل پیش بینی است، یا پرتاب شده، و یا در فرم های مختلف ساخته شده است.

 

به طور هیجان انگیز، ساختارهای دایره ای و کرتیکی در هنگام باز شدن بیشتر از وزن مایع محافظت می کنند. بدیهی است که وقتی یک والیبال باز است، عناصر مختلف باید در نظر گرفته شوند. اکثر دریچه ها نیاز به یک لبه برش بر روی بدن برای نگه داشتن صندلی باز، که یک شکاف کنترل است. یا پس از آن دوباره نتیجه، صرف نظر از اینکه آیا سخت است تصمیم به پشته بر روی بدن. انجمن های پایان، صرف نظر از اینکه آیا میله ها را عوض می کنند، تبدیل به یک حلقه انفرادی و سپس بعضی. مونتاژ ساده، مالی زرنگ و جمع آوری شده و هزینه ها متغیرهای مهمی هستند که باید در نظر گرفت.

 

حالت پایه و بنیادی بدن یک volvo دایره ای نیست، اما در محدوده اشکال ساده، به عنوان مثال، سه جیب، و قطعه قابل جابجایی برای تشویق جمع آوری، بخش ساختاری از مجموعه ای از وزن ایمن است. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه صنایع دستی پینار وبلاگ alijam تلویزیون فارسی توئیچ گوناگون مهام بند کاسپین پریسا محمدی پور analyzer مرجع زبان انگلیسی هفتم تا دوازدهم عمو دارا می خواهد ما را هم دارا کند!!! بهرام نورایی